Videos

Lancome Blanc Expert Commercial

6. února 2014 v 9:54 | susan
Drazí a milí návštěvnící blogu, ráda bych vám oznámila, že můžete opět počítat s fungováním této stránky:) Alespoň se o to pokusím, tak snad to vyjde a pevně věřím, že se přidá o Sophie, když bude mít čas a chuť. Každopádně do galerie jsme nahrály chybějící fotky, naštěstí jich zas tak tolik nebylo, tak se můžete podívat a já začnu rovnou s přidáním videa pro Lancome s Lily, jedná se o japonskou reklamu k produktům Blanc Expert.

Glamour Awards in New York

13. listopadu 2013 v 19:37 | Sophia
Dve videá z 11. novembra, kedy sa Lily zúčastnila Glamour Awards. Prvé video je ako Lily odchádza z udeľovania cien a druhé je z akcie, kde poskytla rozhovor. Hovorí tam o The Mortal Instruments. Stále sa nič o filme nevie, takže som zvedavá či bude alebo nebude pokračovanie.

Lily in Thirty Seconds To Mars Music Video

29. října 2013 v 22:37 | Sophia
Lily sa objavila v hudobnom klipe od 30 Seconds To Mars - City of Angels! Pieseň je nádherná a klip taktiež! Rozhodne stojí zato si ho pozrieť. Páči sa mi, že do klipu zapojili rôzne celebrity, je to také emotívne krásne.

Flaunt Magazine Cover Behind the Scenes

9. září 2013 v 10:45 | Sophia
Nejnovější photoshoot, který Lily nafotila, je pro časopis Flaunt. Fotky najdete dopřidané v galerii a nově se objevilo i video z focení, je trochu netradičně udělané, ale moc se mi líbí, stejně tak i Lily během focení, jí sluší i tenhle punk-rockový styl:D

The Mortal Instruments: City of Bones Clips

19. srpna 2013 v 14:57 | susan
Týdenní iatus je u konce a se Sophií vám postupně dopřidáme novinky, které jsme zameškaly a je jich opravdu hodně. Lily byla zaneprázdněná propagováním TMI, který vstupuje do kin již tento pátek a ze kterého se také objevily čtyři nové ukázky, tři s Lily, poslední bez ní.

The Mortal Instruments: City Of Bones Girlfriend Interview

10. srpna 2013 v 14:16 | Sophia
Rozhovor ohľadom TMI pre Girlfriend magazín.

Lily "TMI: City of Bones" Interview On The Set

10. srpna 2013 v 14:14 | Sophia
Mám tu rozhovor ktorý Lily poskytla počas prestávky natáčania TMI.

'The Mortal Instruments: City of Bones' Behind the Scenes

10. srpna 2013 v 13:45 | Sophia
Objavili sa tri videná v HD kvalite z natáčania filmu 'The Mortal Instruments: City of Bones'.

"The Mortal Instruments: City of Bones" Exclusive Clip

7. srpna 2013 v 9:31 | susan
Byla zveřejněná první a hned pěkně dlouhá ukázka k flimu The Mortal Instruments: City of Bones, kterou fanouškům představí Lily s Jamiem. Je někdy ze začátku filmu a vypadá to naprosto luxusně:D

Lily on Late Night with Jimmy Fallon

6. srpna 2013 v 13:25 | Sophia
Našla som jedno nekvalitné video zo šou Jimmyho Fallona. Nejaký fanúšik to natáčal ako to dávali v televízii, preto tá otrasná kvalita, ale aspoň niečo! Lily vyzerala úžasne! Také zlatíčko.

M83's 'Claudia Lewis' Music Video with Lily

6. srpna 2013 v 9:52 | susan
Objevil se videoklip režírovaný herečkou Bryce Dallas Howard k písničce Claudia Lewis od hudební skupiny M83, ve kterém si zahrála právě Lily. Co na klip a písničku celkově říkáte?

Lily Interview with Chicago's B96

6. srpna 2013 v 8:52 | susan
Když byla ještě Lily na propagaci The Mortal Instruments: City of Bones v Chicagu navštívila spolu s Jamiem a Kevinem rádio B96 Chicago, kde poskytli rozhovor zejména o filmu a o věcech s ním spojených jako jsou kaskadéři, zážitky z natáčení nebo fanoušci.

Lily visits Good Day Philadelphia

2. srpna 2013 v 21:53 | susan
Lily byla dneska společně s Jamiem a Cassie hostem v pořadu Good Day Philadelphia, kde se v současné době nachází kvůli propagaci The Mortal Instruments: City of Bones, takže řeč je hlavně o filmu a také o knižní sérii. Moc hezké je, když se tam Lily a Jamie navzájem chváli, a pak se jich moderátor zeptá, jestli spolu chodí:D

"The Mortal Instruments: City of Bones" UK TV Spot

2. srpna 2013 v 20:17 | Sophia
Objavila sa reklama ktorá beží v Británii. U nich bude film v kinách už 21. augusta!

Seventeen Cover Star Lily Collins

31. července 2013 v 20:52 | susan
Časopis Seventeen zveřejnil video z focení photoshootu s Lily, která zdobí jeho obálku na měsíc září. Rozebírá se v něm její styl oblékání, ale především jsou v něm samé závěry z focení a detaily na oblečení, které na sobě měla. Je tam strašně milá a pěkná:D

 
 

Reklama